Partnerzy


Etno Cafe - polska marka kawowa (palarnia kawy, browar kawowy oraz sieć kawiarni). Palarnia kawy Etno Cafe to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie żyją w symbiozie ziarna z różnych zakątków świata. Możesz znaleźć u nas między innymi bardziej cytrusowe w charakterze ziarna etiopskiej kawy, delikatniejsze odmiany brazylijskie i te wyraźniejsze - kolumbijskie. To właśnie tu, na Jerzmanowskiej nasz Roaster Krzysiek i Roaster Krzysiek (tak, mamy dwóch) dokonuje cudu przemienienia zielonego ziarna w odpowiednio, świeżo paloną kawę. Pomaga mu piec, w zasadzie dwa piece, które metodą rzemieślniczą, w niskich temperaturach, robią kawowe czary mary, by różnicując profil palenia powoli wydobyć z ziarna pokłady aromatów.

Część świeżo wypalonych ziaren trafia do paczek kawy Etno Cafe i Wroasters, w których oprócz wielości aromatów, można poczuć szacunek do dobrego ziarna. Druga część wędruje tuż, tuż za róg, do naszego „browaru kawowego”, w którym produkowany jest na dużą skalę innowacyjny napój kawowy Cold Brew Coffee, o unikalnych właściwościach.

Co to Cold Brew Coffee? Kawa 100% Arabica, gotowa do spożycia, prosto z butelki. Nie powstaje podczas błyskawicznego zaparzenia na gorąco, a potem zmrożenia lub ochłodzenia kawy. Powstaje podczas procesu maceracji, która jest jedyna w swoim rodzaju, wymaga tego, aby kawę przygotować bez użycia gorącej wody. Zastosowań jest wiele, odkryj moc napoju i zabierz go w długą trasę lub wypij na nadgodziny w pracy, dostarczając dodatkowej energii do działania. CB to także idealna propozycja dla poszukiwaczy nietuzinkowych smaków, doskonała baza do drinków czy alternatywa do słodkich napojów.

Tradycyjnej kawy Etno Cafe, Cold Brew Coffee, a także rzemieślniczych ciast i nietypowych smaków wytrawnych możesz spróbować w 14 kawiarniach Etno Cafe (we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Lesznie). Zakochani w kawie, z pełnym młynkiem świeżo palonego ziarna czekamy na Ciebie, by podać Ci pierwszą kawę, kawę do śniadania, tę do sałatki na lunch, do wyjątkowego ciacha i tę wieczorną, aby wycisnąć z dnia jeszcze kroplę.Skanska Commercial Development Europe (SCDE) prowadzi działalność deweloperską oferując wysokiej jakości biura najbardziej wymagającym klientom w Polsce, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W swoich obiektach oferuje ekonomiczne, konkurencyjne i przyjazne rozwiązania technologiczne, zgodne z międzynarodowymi standardami. Wyróżnia nas bezkompromisowy nacisk na jakość, zadowolenie klienta i różnorodny, zróżnicowany zespół profesjonalistów skupionych wokół wspólnego celu.

Skanska CDE jest częścią grupy Skanska, jednej z największych firm budowlanych na świecie, która w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie zatrudnia ponad 60 tys. Pracowników. W 2015 roku Skanska obchodzi 128 rocznicę działalności na rynku i wprowadza nową 5-letnią strategię.

www.skanska.pl

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70